HÖRNSKÅP, 1940/50-tal.

HÖRNSKÅP, 1940/50-tal.
230487. HÖRNSKÅP, 1940/50-tal.

Björkträ. 2 dörrar med mässingsbeslag. 3 hyllplan. Höjd 160 cm. Längd 61 cm. Bredd 40 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 411