SKÅP, Art deco 1920-30-tal.

SKÅP, Art deco 1920-30-tal.
230477. SKÅP, Art deco 1920-30-tal.

Skåp
Bredd 140 cm
Djup 48 cm
Höjd 140 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp
Bredd 140 cm
Djup 48 cm
Höjd 140 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 765