MAX WALTER SVANBERG. Reproduktion, numrerad 18/50, "Misantropen", akvarellerad och metallpräglad, textilstoff, signerad Max Walter S.

230444. MAX WALTER SVANBERG. Reproduktion, numrerad 18/50, "Misantropen", akvarellerad och metallpräglad, textilstoff, signerad Max Walter S.

91 x 61 cm, ( bildstorlek ).

Ej examinerad ur ram.

Max Walter Svanberg (1912–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

91 x 61 cm, ( bildstorlek ).

Ej examinerad ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 816