Handväskor, 2 stycken, reptilskinn, tidigt 1940-tal.

230412. Handväskor, 2 stycken, reptilskinn, tidigt 1940-tal.

Svart handväska, B: 33,5 cm. Medföljer plånbok i reptilskinn.
Röd handväska, B: 28 cm. Medföljer tillhörande plånbok, portmonnä, äkthetsintyg, samt spegel med namn.

Bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks- och åldersslitage.

Antal besök: 1 576