SPELBORD, nyrenässans, 1800-talets slut.

23040. SPELBORD, nyrenässans, 1800-talets slut.

Längd 89, bredd 44, höjd 78.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 89, bredd 44, höjd 78.

Slitage.

Antal besök: 653