BLOMBORD, Jugendstil, 1900-tal.

230363. BLOMBORD, Jugendstil, 1900-tal.

Mahogny med metallbeslag. Höjd 63 cm. Längd 61 cm. Bredd 32 cm.

Mindre vattenskada under ena sidoskivan. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 827