JOSE LUIS SANCHEZ. SKULPTURER, 2 st, brons, signerade och numrerade.

230352. JOSE LUIS SANCHEZ. SKULPTURER, 2 st, brons, signerade och numrerade.

Den större med marmorsockel, höjd 18 cm, numrerad 1000/175, den mindre med plexiglas sockel, höjd 8,5 cm, numrerad 1000/954.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 433