Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
JENS MATHIESEN. olja på duk, signerad samt daterad -67.
230351. JENS MATHIESEN. olja på duk, signerad samt daterad -67.
Ca 60 x 74 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 60 x 74 cm.
Auktionshuset Kolonn
986