JENS MATHIESEN. olja på duk, signerad samt daterad -67.

230351. JENS MATHIESEN. olja på duk, signerad samt daterad -67.

Ca 60 x 74 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 60 x 74 cm.

Antal besök: 1 127