Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
TAGE R AHLM. olja på pannå, aster, signerad, daterad 1953.
230347. TAGE R AHLM. olja på pannå, aster, signerad, daterad 1953.
40 x 31 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 31 cm.
Herrljunga Auktionsverk
1 434