KENT VISTI. olja på duk, signerad Visti, daterad -82.

230337. KENT VISTI. olja på duk, signerad Visti, daterad -82.

74 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

74 x 62 cm.

Antal besök: 4 682