GOLVUR, 1800/1900-tal.

GOLVUR, 1800/1900-tal.
230320. GOLVUR, 1800/1900-tal.

Nyckel, pendel samt lod finns. Urtavla märkt "Lars Anderson, Mora". Höjd ca.

Slitage, skador, färgbortfall. Senare bemålning. Maskstunget.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 382