BAJONETT, modell 1941, Sverige, 1900-tal.

230300. BAJONETT, modell 1941, Sverige, 1900-tal.

Bladets längd 32,5, total längd 45,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 838