KERAMIK, 3 delar, Schau Bach, Tyskland, 1900-tal.

230284. KERAMIK, 3 delar, Schau Bach, Tyskland, 1900-tal.

Ballerinafigurin, bottenmärkt, SCHAU BACH, Tyskland, H:17,5 cm.
Vas och Skrin i Wedgwood-stil, omärkta, Höjder 5,5 cm och 9 cm.

Ålders- och bruksslitage. Tejprester på askens sidor samt nagg i locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 954