230279. VASER, samt karaff, Kosta, Strömbergshyttan samt Orrefors.
Karaff, signerad Strömberg samt numrering, höjd 28 cm
Vas, Göran Wärff för Kosta, signerad, höjd 19 cm
Vas, Orrefors, etikettmärkt, höjd 16 cm.
Repor på undersidan av vaser samt karaff.