OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. etsning, Uppfinningsmaskin, signerad.
230259. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. etsning, Uppfinningsmaskin, signerad.
40 x 35 cm.
något gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 35 cm.
något gulnad.
Herrljunga Auktionsverk
546