TAKLAMPA, metall med glaskupor, art deco, 1900-talets första hälft.

230250. TAKLAMPA, metall med glaskupor, art deco, 1900-talets första hälft.

5 ljuspunkter.
Höjd ca 70 cm.

En arm med lagning, kupor med obetydlig nagg. Något sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 ljuspunkter.
Höjd ca 70 cm.

Antal besök: 682