MAX HAYSLETTE. Olja på duk, signerad, samtida.

230242. MAX HAYSLETTE. Olja på duk, signerad, samtida.

Storlek 90 x 118 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 90 x 118 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 13 132