BYRÅ med tre lådor, 1800-talets slut.

230240. BYRÅ med tre lådor, 1800-talets slut.

Byrå med mässingsbeslag och 3 lådor varav en gömd i nedre listverk
Höjd 71,5 cm
Bredd 83 cm
Djup 38 cm.

Bruksslitage, repor, märken, baksida lös längs kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71,5 cm
Bredd 83 cm
Djup 38 cm.

Antal besök: 880