antik ciborium värdbehållare.

antik ciborium värdbehållare.
2302163. antik ciborium värdbehållare.

Antik ciborium värdbehållare gjord av mässing och silver.
Mått: h. 11 cm.

Ålder-lämpligt tillstånd. bucklor på botten, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: h. 11 cm.

Antal besök: 579