BESTICK, 96 delar, nysilver, 1900-tal.

230159. BESTICK, 96 delar, nysilver, 1900-tal.

Matbestick
12 matgafflar
12 knivar
12 förrättsgafflar
12 förrättsknivar
12 matskedar
12 teskedar
12 kaffeskedar, annan sort
12 påläggsgafflar.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matbestick
12 matgafflar
12 knivar
12 förrättsgafflar
12 förrättsknivar
12 matskedar
12 teskedar
12 kaffeskedar, annan sort
12 påläggsgafflar.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 017