ANSHELM SCHULTZBERG. Olja på pannå, Allé med lekande barn, signerad A Schultzberg.

230119. ANSHELM SCHULTZBERG. Olja på pannå, Allé med lekande barn, signerad A Schultzberg.

24 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 34 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 777