SKULPTUR, Jade, Kina, 1900-tal.

230115. SKULPTUR, Jade, Kina, 1900-tal.

Höjd 22,5 cm inklusive träsockel.
Förvaringsask medföljer.

Bruksslitage.
Eventuellt fabrikationsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förvaringsask medföljer.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 220