VEDKLYV, Bala Agri, EP 50.

VEDKLYV, Bala Agri, EP 50.
2301076. VEDKLYV, Bala Agri, EP 50.

Drivs elhydrauliskt. Ett sidobord och handtag medföljer. Klyvlängd 30-70 cm. Fast klyvkil. Total längd ca 170 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor och slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 542