CHAMPAGNEGLAS, "Millenium" Bertil Vallien, 2000-tal.

2300907. CHAMPAGNEGLAS, "Millenium" Bertil Vallien, 2000-tal.

Två stycken champagneglas, Millenium, signerade och numrerade.
Höjd 26 cm och Ø 6,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm och Ø 6,2 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 607