LOCKDOSA, silver, W A Bolin, Stockholm, 1937. Vikt 188 gram.

23006. LOCKDOSA, silver, W A Bolin, Stockholm, 1937. Vikt 188 gram.

Dekor av fleuron på lock.
Diameter ca 7, total höjd ca 8 cm.

Repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av fleuron på lock.

Repor, bruksslitage.

Antal besök: 800