Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OTTO VOIGT. Olja på pannå, signerad Otto Voigt München.
2300516. OTTO VOIGT. Olja på pannå, signerad Otto Voigt München.
Ca. 23,5x17,5 cm.
Retuscher.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 23,5x17,5 cm.
Retuscher.
Gomér & Andersson Linköping
454