OTTO VOIGT. Olja på pannå, signerad Otto Voigt München.

2300516. OTTO VOIGT. Olja på pannå, signerad Otto Voigt München.

Ca. 23,5x17,5 cm.

Retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 23,5x17,5 cm.

Retuscher.

Antal besök: 454