MATTA, Orientalisk, Saruk-mir (Serabend), 306 x 220 cm.

230035. MATTA, Orientalisk, Saruk-mir (Serabend), 306 x 220 cm.

Röd bottenfärg.
Klassisk heltäckande design.

Lagning på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd bottenfärg.
Klassisk heltäckande design.

Lagning på undersida.

Antal besök: 832