Piaggio APE 50, mopedbil, 1900/2000-tal.

2300052. Piaggio APE 50, mopedbil, 1900/2000-tal.

Längd ca 250 cm
Värmare på flaket.

Bruksslitage, ej funktionstestad
Säljes i befintligt skick för dödsbo.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 250 cm
Värmare på flaket.

Antal besök: 7 391