LISA LARSON. FIGURIN,Brons,signerad o numrerad 202, 1900-tal.

229973. LISA LARSON. FIGURIN,Brons,signerad o numrerad 202, 1900-tal.

Ihopkrupen figurin. Höjd 14cm.

Smärre åldersslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 1 518