MARIANNE LISS OTTERSTEN. "Filuren med röd mask", med virkad Installation, fotografi av Klara Fowler, del av välgörenhetsauktion Art of Hope.
2299235. MARIANNE LISS OTTERSTEN. "Filuren med röd mask", med virkad Installation, fotografi av Klara Fowler, del av välgörenhetsauktion Art of Hope.
Printat fotografi av "Filuren med röd mask", skulptur "må få söka", Karlstad, tryckt på Hahnemühle fine art paper, format 31x41 cm, signerad, numrerad 1/1