MARIANNE LISS OTTERSTEN. "Filuren med röd mask", med virkad Installation, fotografi av Klara Fowler, del av välgörenhetsauktion Art of Hope.

2299235. MARIANNE LISS OTTERSTEN. "Filuren med röd mask", med virkad Installation, fotografi av Klara Fowler, del av välgörenhetsauktion Art of Hope.

Printat fotografi av "Filuren med röd mask", skulptur "må få söka", Karlstad, tryckt på Hahnemühle fine art paper, format 31x41 cm, signerad, numrerad 1/1

Fotograf: Marianne Liss Ottersten
Installatör: Marianne Liss Ottersten

Samtliga "Art of Hope" verk säljes till förmån för Barncancerfonden.

Ingen köparprovision tillkommer på detta föremål. Stockholms Auktionsverk tar inte heller ut någon säljarprovision.

oramat fotografi, installation medföljer ej.

Tema

Art of Hope - Konst är kraft!

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Art of Hope - Konst är kraft!

Antal besök: 432