HÖGTALARE, ett par, JVC SK-55, 1970-tal.

2299182. HÖGTALARE, ett par, JVC SK-55, 1970-tal.

Ca 30,5 x 23,5 x 54 cm vardera.

Bruksslitage. Ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 027