FISKFORM/SILLROST, gjutjärn, 1900-tal.

2299164. FISKFORM/SILLROST, gjutjärn, 1900-tal.

Med lock. Emaljerad insida. Längd ca. 31 cm.

Bruksslitage. Emaljskador. Ett lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546