KANDELABER, flintgods, Rörstrand. 1900-talets början.

22991. KANDELABER, flintgods, Rörstrand. 1900-talets början.

För tre ljus. Bemålad dekor i rött och grönt. Höjd 31 cm.

Slitage, krackelyrer, hårspricka vid fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 233