BORDSUR, förgyllt, gustaviansk stil, sekelskiftet 1800/1900.

229885. BORDSUR, förgyllt, gustaviansk stil, sekelskiftet 1800/1900.

Höjd 41 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 950