APPLIQUER, 1 par, mässing, gustaviansk stil,1900-tal.

229878. APPLIQUER, 1 par, mässing, gustaviansk stil,1900-tal.

Höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 782