SKRIVBORDSSET, nysilver, 8 delar, 1900-talets början.

229850. SKRIVBORDSSET, nysilver, 8 delar, 1900-talets början.

Bl.a. ljusstakar, ett par. Höjd 14 cm.
Brevkniv.
Skrin m.m.

Bruksslitage, gravyr.
Brevställ med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brevkniv.
Skrin m.m.

Bruksslitage, gravyr.
Brevställ med skada.

Antal besök: 698