SKRIVBORD, barockstil, rikligt skuret, 1900-talets första hälft.

229827. SKRIVBORD, barockstil, rikligt skuret, 1900-talets första hälft.

Skrivbord, ek, 1900-tal
Bredd 128 cm
Djup 66 cm
Skrivhöjd 75 cm
Tot höjd 114 cm.

Bruksslitage, lös sarg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivbord, ek, 1900-tal
Bredd 128 cm
Djup 66 cm
Skrivhöjd 75 cm
Tot höjd 114 cm.

Bruksslitage, lös sarg.

Antal besök: 1 260