KÅSOR, 2 st, trä och horn.

KÅSOR, 2 st, trä och horn.
2298267. KÅSOR, 2 st, trä och horn.

Ena kåsan (med läderrem), monogramsignerad AE.
Längd 17,5 respektive 16 cm.

Bruksslitage.
En med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17,5 respektive 16 cm.

Bruksslitage.
En med spricka.

Antal besök: 395