SALONGSBORD, 1800-tal.

2298090. SALONGSBORD, 1800-tal.

Mahogny. Ben med äggstavsdekor på fyrpassformad fot.Tre iläggsskivor. Längd 110 + 50x3, bredd 110 cm, höjd 74 cm.

Fläckar, stötskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 336