MODEST TEIXIDOR. Can Gusi, Ribes de Freser.

2297645. MODEST TEIXIDOR. Can Gusi, Ribes de Freser.

Akvarell på papper
Signerad, daterad 1904 (?) och lokaliserad
27,5x22 cm.

Oxidation. Lackerad träram. Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper
27,5x22 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
ER4
Antal besök: 232