MODEST TEIXIDOR. Träd, Can Bruguera, Sitges.

2297643. MODEST TEIXIDOR. Träd, Can Bruguera, Sitges.

Akvarell på papper
Signerad, lokaliserad och daterad 1904
22,6x29 cm.

Oxidation. På baksidan, spår av lim.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper
22,6x29 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M05
Antal besök: 216