ANTONIO AGUILAR. Mallorcas kust.

2297537. ANTONIO AGUILAR. Mallorcas kust.

Olja på duk
Signerad och belägen på Mallorca
74x91 cm.

Åldrad lack. Ram i gjutet, målat och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
74x91 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C9 Rosellón
Antal besök: 399