MATTA, orientalisk, Persisk, 87x87 cm.

229699. MATTA, orientalisk, Persisk, 87x87 cm.

Figural. Grön botten med två hjortar.

Smärre slitage. Mindre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 649