ÅKE NOTHBERG. Båtar, olja på pannå, signerad och daterad 1921.

229681. ÅKE NOTHBERG. Båtar, olja på pannå, signerad och daterad 1921.

26,5 x 32,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26,5 x 32,5 cm.

Antal besök: 1 151