FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

FÅTÖLJ, 1950/60-tal.
229652. FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

Dynor märkta DUX.

Slitage, märken, repor, färgbortfall. Smärre fläckar. Smärre skador på band i sits.

Gör en kostnadsfri värdering!
229652. FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

Dynor märkta DUX.

Antal besök: 1 147