RING, 18K rödguld med odlade pärlor samt diamanter, totalt ca 0,07ct. Vikt 5,5g.

229645. RING, 18K rödguld med odlade pärlor samt diamanter, totalt ca 0,07ct. Vikt 5,5g.

Storlek 17,5. Vita pärlor med god rosa orient, Ø 7,5mm.

Bruksslitage, mindre repor. Pärlor lätt skadade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 538