KAFFESERVIS, 42 del, "Anemone Hepatica". Hackefors.

229635. KAFFESERVIS, 42 del, "Anemone Hepatica". Hackefors.

Vas, sockerskål och gräddkanna på fat, ljusstakar 2 st, ciggkopp, assietter 12 st, kaffefat 12 st, koppar 12 st.

Bruksslitage, smärre nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 221