EMIL HELLBOM. 2 st, Stockholmsmotiv, olja på pannå, signerade.

229606. EMIL HELLBOM. 2 st, Stockholmsmotiv, olja på pannå, signerade.

45 x 38 cm respektive 46 x 38 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre fläckar.

Antal besök: 1 333