POLISSABLAR, 2 st, 1800/1900-tal.

229585. POLISSABLAR, 2 st, 1800/1900-tal.

Längd 98 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 98 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 811