FASKINKNIV samt BAJONETTER, 3 st, 1800/1900-tal.

229583. FASKINKNIV samt BAJONETTER, 3 st, 1800/1900-tal.

Längd 35 - 67 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 35 - 67 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 008